Наша компанія - ексклюзивний представник
бренду Babyhood в Україні..

Завод-виробник продукції є професіоналом, що спеціалізуються на дослідженнях, розробках і виробництві товарів для дитячої гігієни. Наша компанія спеціалізується на декількох продуктових лінійках: ванна кімната, кухня, дитяча.

Більше ніж 60 видів виробів в 20 колірних відтінках: дитячі горщики, пісуари, ванночки для купання, стільчики для годування, набори дитячого посуду і багато іншого. Безпека, естетичність, комфорт, ергономічність і позитивний вплив на здоров'я дітей з пелюшок - це основні критерії, на які орієнтується компанія Babyhood при створенні своєї продукції.

Піклуючись про гармонійний фізичний і психічний розвиток дитини, наши розробники копітко працюють над кожною деталлю виробів, роблять акцент на ергономічності, прораховують розподіл навантаження на хребет для сприятливого впливу на розвиток опорно-рухового апарату. Ретельно продумується дизайн, колірна гамма, велика увага приділяється тактильним відчуттям від матеріалу, з якого виготовлена продукція.

Ми робимо все, щоб ваш малюк не сприймав гігієнічні процедури як стрес, щоб для нього це було частиною захоплюючої гри. Вся продукція безпечна у використанні, має стійку конструкцію, яскравий дизайн,, надійні кріплення. У виробах використовується пластик підвищеної міцності, відповідний міжнародним стандартам безпеки дитячих товарів EN-71 і сертифікату ISO 9001.