Дитячі ванночки та аксесуари для ванних кімнат від TM Babyhood

Лінійка товарів дитячої ванної кімнати TM Babyhood пропонує широкий вибір ванн і аксесуарів для купання новонароджених і дітей старшого віку.

Дизайн ванн розроблений так, що можна придбати Full комплект - все необхідне відразу для купання немовляти або підібрати комплект окремо. Ванни можуть мати вбудовану або знімну гірку / сидіння, майже всі ванни оснащені зливом, антиковзаючим покриттям із зовнішнім і з внутрішньої сторони.

Дизайн ванн поєднує елементи матового і глянцевого пластика. Ванночки мають ергономічний дизайн з правильними кутами посадки, що сприятливо впливає на формування опорно-рухового апарату за рахунок рівномірного розподілу навантаження на хребет.

Приємним доповненням є комплектація деяких ванн ковшами, термометрами, термодатчиками і пляшечками для дитячої косметики.

Відмінною рисою TM Babyhood є лінійка складних ванн. Складні ванночки компактні, займають мінімум простору, їх зручно зберігати, і, легко перевозити в багажнику машини, якщо зібралися у подорож або відпочивати на дачу.

На додаток до ванних TM Babyhood пропонує різні гірки для немовлят, масажні губки, складні універсальні тазики, органайзери для іграшок, мильниці і стаканчики для зубних щіток. Всі аксесуари ванної кімнати можна підібрати в одному стилі.